اسباب بازی خانه بزرگ ماشا و میشا یک سرقت حرفه ای را ایجاد کرد

ساخته شده از سیلیکون و در طیف وسیعی از رنگ‌ها، شکل‌ها و اندازه‌ها، «حباب‌های» نیم‌کره‌ای هستند که می‌توان آن‌ها را به داخل هل داد و صدایی نرم و رضایت‌بخش ایجاد می‌کند پس از “پرکردن” همه آنها، می توانید اسباب بازی را برگردانید و دوباره از طرف دیگر شروع کنید.

برخی ممکن است شوق فیجت اسپینر در سال 2017 و جنجالی که این دستگاه ها ایجاد کردند را به خاطر بیاورند، به طوری که برخی از معلمان حتی آنها را از کلاس درس منع کردند .

اسباب بازی خانه بزرگ ماشا و میشا این سؤال همیشگی را مطرح می‌کنند که آیا و چه زمانی اسباب‌بازی‌های فیجت ممکن است مفید باشند.

آیا آنها مزاحم هستند؟ یا داشتن آنها می تواند به شما یا فرزندانتان در مدیریت استرس همه گیر و تفکر مبهم کمک کند ؟

اسباب بازی

در طی چندین سال گذشته، گروه تحقیقاتی من نگاهی عمیق به نحوه استفاده کودکان و بزرگسالان از اسباب‌بازی‌ها و اشیاء فیجت انداخته است.

آنچه ما پیدا کردیم به ما می گوید که این موارد مد نیستند که به زودی ناپدید می شوند .

علیرغم اینکه گاهی اوقات باعث حواس پرتی دیگران می شود ، به نظر می رسد که وسایل فیجت هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان کاربرد عملی دارند، به خصوص در مواقع استرس زا.

بی‌قراری با اسباب‌بازی‌های پاپ و اسپینر شروع نشد اگر تا به حال بارها و بارها روی یک خودکار کلیک کرده اید، از یک آیتم فیجت استفاده کرده اید.

به عنوان بخشی از کارمان، از مردم پرسیده ایم که دوست دارند با چه اقلامی سر و صدا کنند و چگونه و چه زمانی از آنها استفاده می کنند.

(ما پاسخ های آنها را به صورت آنلاین جمع آوری کرده ایم و از مشارکت های اضافی استقبال می کنیم.)

مردم اغلب گزارش می دهند که بی قراری با یک شی در دست به آنها کمک می کند هنگام انجام یک کار طولانی یا ثابت ماندن و توجه در یک جلسه طولانی متمرکز بمانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.