استفاده از کمربند چرم اصل طبیعی که موجب مرگ نوجوانی شد

مقاله آموزشی در مورد کمربند چرمی چرم کمربند با چه قیمتی موجود است؟ معمولاً از چرم الیافی تشکیل شده است که اغلب به عنوان “چرم طبیعی” شناخته می شود، انتخاب کمربند چرمی اقتصادی تر است. اغلب، این ماده ای است که برای ساخت کمربندهای چرمی ارزان قیمت استفاده می شود.

قطعات استفاده نشده از سایر کالاهای چرمی برای ایجاد چرم الیافی استفاده می شود. این اجزای قابل بازیافت با چسب ترکیب شده و به مواد مفیدی تبدیل می شوند. بنابراین، اگرچه این نوع مواد به طور کامل از چرم ساخته نشده است، اما همچنان یک محصول چرمی است.

کمربند چرم اصل طبیعی با قیمت مناسب. مشتریان ممکن است توسط این محصول گمراه شوند زیرا کسب و کارها اقلام چرمی نساجی خود را به عنوان “چرم اصل” برچسب گذاری می کنند، حتی اگر کاملاً از چرم ساخته نشده باشند. آنها کم هزینه ترین گزینه برای کمربندهای چرمی هستند، اما تمایل به فرسودگی دارند.

چگونه می توانم بگویم که تسمه ای که می خواهم بخرم اصل است یا خیر؟ شاید یک سوال ذهن بعضی ها را درگیر کرده باشد. ما نمی‌خواهیم فریب ظواهر را بخوریم، اما ممکن است اینطور باشند. در اینجا پنج تکنیک برای تعیین اینکه آیا کمربند از چرم ساخته شده است یا نه، آورده شده است.

برچسب کمربند را مشاهده کنید: مواد تشکیل دهنده برچسب را بخوانید و از غریزه اولیه خود پیروی کنید. امیدواریم که برچسب نشان دهد که چرم ۱۰۰٪ دانه کامل است. اگر برچسب به یک ماده مصنوعی مانند پلی وینیل کلراید (PVC) اشاره کند، چرم واقعی نیست.

اگر نو باشد و بدون برچسب باشد، احتمالاً چرم واقعی نیست. اگر یک کالای قدیمی باشد، هنوز هم می تواند چرم واقعی باشد. از بینی خود استفاده کنید: چرم طبیعی عطر متمایزی دارد که اگر تا به حال آن را تجربه کرده باشید، فراموش کردن آن دشوار است.

بوی ضعیفی شبیه خاک آلی می دهد. این بوهای نپخته ممکن است در محصول باقی بمانند زیرا چرم خالص با کیفیت بالا حاوی حداقل ترکیبات طبیعی است. اصلا بوی چرم مصنوعی نمیاد بوی مواد شیمیایی و پلاستیک می دهد زیرا از مواد مصنوعی ساخته شده است. اگر زمزمه پلاستیکی پیدا کنید، مشخص است که کمربند از چرم خالص ساخته نشده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.