ایزوگام دلیجان در شیراز به بزرگترین تجار در جهان فروخته شد

برای نصب عایق رطوبتی از این نوع، از پوشش های عایق رطوبتی استفاده می شود که امکان لنگر انداختن در پشت سازه اصلی (عایق رطوبتی ریخته شده و نصب شده) را فراهم می کند یا در اثر طولانی مدت آب، چسبندگی بالایی به بتن دارند (گنیت سیمانی، آسفالت سرد و … عایق رطوبتی با رنگ اپوکسی).

مجموعه عملیات مربوط به نصب ایزوگام دلیجان در شیراز شامل آماده سازی فونداسیون، نصب پوشش عایق رطوبتی و محفظه محافظ و آب بندی درزهای تغییر شکل و بخش های کوپلینگ می باشد.

در انتخاب نوع عایق رطوبتی مورد استفاده، اولویت به پوشش هایی داده می شود که در شرایط اطمینان و هزینه برابر، امکان مکانیزه شدن کلی عملیات عایق رطوبتی و حذف ویژگی فصلی آنها را فراهم می کند.

این مقاله بر روی مواد عایق رطوبتی مورد استفاده برای نمونه‌های پروژه واقعی متمرکز است که شامل مشکل واقعی عمدتاً با نشتی مربوط به سقف است که بیشتر در مالزی و برخی موارد در بریتانیا رخ داده است.

ایزوگام

این مطالعه مشکلات معمولی را که با نشت ساختمان در آب و هوای گرم و مرطوب مرطوب و گرمسیری مواجه است و همچنین برخی سناریوهای نشتی آشکار را که در آب و هوای چهار فصل مخالف در بریتانیا یافت می‌شود، مشخص می‌کند.

همچنین فهرستی از راه حل های عملی ضد آب انجام شده برای هر یک از مشکلات نشت را از مطالعات موردی واقعی ارائه می دهد که تکنیک و همچنین بهترین مواد و محصولات مورد استفاده را برجسته می کند.

هدف مقاله برای کمک به بازیکنان ساخت و ساز، یعنی تیم تعمیر و نگهداری، نشتی در سازه ها یا زیرساخت های بتنی به طور کلی به عنوان مشکلات جزئی در زمینه ساخت و ساز نادیده گرفته می شود، اما اخیراً نشتی در سازه ها و زیرساخت های بتنی به عنوان یک معضل اجتماعی بیشتر مورد تاکید قرار گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.