بایک کیلو نخود آذرشهر یک میهمانی 100 نفره را شام دهید

نخود غلاف کمتر سخت و شیرین‌تری دارد و دانه‌های آن بسیار کوچک است بنابراین به صورت کامل، غلاف و دانه مصرف می شود و به راحتی در قفسه ها در حالت تازه یافت می شود.

آبگیری: نخود پس از سفید شدن به خوبی آبگیری می کند از طرفی نخود آذرشهر هنگام خشک شدن بافت نامناسبی به خود می گیرد.
اگر نیاز به یخ زدن یا خشک کردن مقدار زیادی نخود دارید، می توانید از پوسته دستی یا برقی استفاده کنید.

طرز تهیه نخود
آگوست اسکوفیه معروف در مورد نخود می‌گوید که یکی از سبزیجاتی است که به راحتی به دلیل عدم مراقبت، کیفیت خود را از دست می‌دهد: کوچک‌ترین غفلت باعث می‌شود این سبزی با طعم لذیذی بی‌نظیر، غذایی معمولی و بی‌ارزش باشد با این حال، اگر به درستی پخته شود، می توان از آن برای ایجاد دستور العمل هایی استفاده کرد که به همان اندازه خوش طعم و رنگارنگ هستند.

نخود

شاخه های نخود جوان را بپزید
شاخه های جوان نخود یا انتهای گیاهان به طور سنتی در آسیا خورده می شوند: لطیف، ترد، آنها را به سالاد اضافه می کنند یا فقط در ووک سرخ می شوند هنوز در تجارت نادر است، اما می توان آن را در بازارهای شرقی و برخی از فروشگاه های مواد غذایی غربی یافت.

نخود را در منو قرار دهید
طرز تهیه سنتی آنها این است که آنها را سریع در آب نمک در حال جوش بپزید و آبکش کنید و روی حرارت زیاد تفت دهید آنها را می توان همانطور که هستند سرو کرد یا با ادغام آنها در یک ظرف پیچیده تر، بیشتر پخت.
در فرانسه با کاهوی خرد شده، جعفری، کرفس، پیاز کوچک، کره، نمک، کمی شکر و چند قاشق آب پخته می‌شوند برخی ترجیح می دهند کاهوی خرد شده را به صورت خام اضافه کنند، پس از پختن نخود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.