با چوب گردو خیس در دکور خانه میتواند منزل خود را به یک دکوراسیون کار بسپارید

چوب گردو خیس ( به نام علمی Juglans Regia ) از خاورمیانه می آید، اما قرن ها پیش در اروپا معرفی شد و اکنون یکی از ریشه دارترین گونه های اکوسیستم ما است.

در واقع، قبل از دهه 50، جنگل های اسپانیا به دلیل تعداد زیادی گردو که در زمین خود کاشته می شد، شناخته می شد.

اگرچه بیش از 20 گونه مختلف وجود دارد، هر کدام ویژگی های فردی خود را دارند، اما در اسپانیا، نوع گردوی اسپانیایی غالب است، که با پوست صاف و خاکستری آن مشخص می شود ، ارتفاع آن تا 30 متر می رسد.

چوب گردو محکم و مستحکم است، به دلیل این ویژگی ها، این نوع چوب در کابینت سازی و کارهای چوبی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

به طور خاص برای پوشش کف، درها، پله ها علاوه بر نجاری داخلی به طور کلی و طراحی مبلمان چوبی استفاده می شود.

چوب گردو

سایر خواص ارائه شده دانه درشت، الیاف مستقیم و سهولت زیاد برای چسباندن، خم کردن و تکمیل هر گونه مبلمان طراحی شده است.

رنگ آنها ترکیبی از سایه های چوب خاکستری و قهوه ای مایل به خاکستری با جزئیات رگه های تیره است که در تضاد ایده آل با چوب های رنگ های روشن تر است .

این را هم باید بدانید که چوب گردو با داشتن ظرافت و متانت تکه‌هایی به دست می‌آید ، جدا از اینکه نسبت به تغییرات گرما و رطوبت حساسیت کمتری دارد ، عمل‌آوری و تکمیل آن تقریباً عالی است و این تنها چند مزیت است.

اگر در خرید مبلمان با روکش مصنوعی یا مبلمان چوب گردو تردید دارید، فکر کنید که پرداخت عالی و کیفیتی که چوب واقعی ارائه می دهد بی نهایت برتر است.

ما در استودیو Woodendot مبلمان طراحی با کیفیت را با روکش های نرم و دلپذیر ارائه می دهیم. به مجموعه مبلمان گردویی ما نگاهی بیندازید و هماهنگی جنگل را در سینی یا میزهای قهوه خانه یا لوازم جانبی و قفسه های خانه و بسیاری از مبلمان دیگر احساس کنید رنگ قهوه ای تیره و تراکم منظم آن مطمئنا شما را خوشحال می کند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.