حوله دستی نانو می تواند واریس را درمان کند

Wirecutter حوله حمام Onsen (86 دلار برای دو نفر) را توصیه می کند که در خشک کردن سریع پوست شما مؤثر است و نرم تر از سایر مواردی است که ما آزمایش کردیم همچنین قیمت مناسب‌تری نسبت به بسیاری از حوله‌های وافل دارد که اغلب از حوله‌های تری گران‌تر هستند.

ابتدا یک حوله دستی نانو تک بخرید، سپس انبار کنید
هنگامی که حوله های خود را انتخاب کردید، ابتدا یک حوله تهیه کنید و آن را بشویید (اگر آنها فقط به صورت مجموعه فروخته می شوند، کوچکترین مجموعه موجود را بخرید) احتمالاً نمی‌توانید آن را برگردانید، اما بهتر از هدر دادن پول برای یک پشته حوله بد است.

از آنجایی که هر حوله جدیدی به صورت موقتی تکمیل می شود، باید آن را یک یا دو بار بشویید تا ببینید واقعاً چه ظاهری دارد و چه حسی دارد Wirecutter حوله‌های فینالیست خود را پنج بار می‌شوید تا ببیند رنگ‌ها چگونه ماندگار می‌شوند و نرمی آن محو می‌شود.

حوله

هنگام شستن حوله آزمایشی، از نرم‌کننده‌های پارچه که می‌توانند باعث ایجاد لکه‌هایی شوند که حس را تغییر می‌دهند، و سفیدکننده‌های کلر که می‌توانند رنگ را تغییر دهند، خودداری کنید در آب سرد بشویید و روی حرارت کم تا متوسط ​​خشک کنید.

هنگامی که برای خرید بیشتر آماده شدید، یک قانون خوب این است که حداقل سه حوله حمام برای هر فرد در خانه داشته باشید. شما باید حوله خود را هر دو تا سه روز یکبار عوض کنید، بنابراین اگر هفته ای یک بار لباس های خود را می شویید، به اندازه ای است که بین روزهای شستن لباس هایتان را ببینید.

Wirecutter توصیه می کند حوله های خود را از یک برند معتبر با سیاست بازگشت خوب بخرید بررسی های آنلاین کاربران را بررسی می کند تا ببیند آیا مردم از تجربه خدمات مشتری شکایت دارند یا خیر.

اگر به دنبال ذخیره مجدد هستید، به خاطر داشته باشید که فروشگاه های بزرگی مانند Macy’s، Target و Kohl’s اغلب حوله ها را متوقف می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.