خرما کبکاب اهواز زایمان سخت زنی در ساری را راحت کرد

خرما حاوی چندین اسید چرب است که به تولید خرما کبکاب اهواز کمک می‌کند که با افزایش انقباضات و رسیدن دهانه رحم، روند زایمان را تسریع می‌کنند.

خرما علاوه بر پروستاگلاندین ها دارای ترکیباتی است که برای شروع انقباضات روی گیرنده های اکسی توسین می چسبد.

خط پایین خرما که هزاران سال کشت می‌شود، یک خوراکی استوایی با مواد مغذی است که ممکن است سلامت قلب شما را بهبود بخشد، از سلول‌های شما در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد محافظت کند و همچنین به کوتاه‌تر کردن مدت زمان زایمان فعال در هنگام زایمان کمک کند.

دفعه بعد که از خواربار فروشی محلی خود خرید کردید، فرصت را از دست ندهید تا بسته ای از این میوه های هسته دار خوشمزه و شیرین را بگیرید آنها شیرین کننده کامل مواد غذایی برای افزودن به زرادخانه طعم شما هستند.

خرما منبع خوبی از پتاسیم، منیزیم و آهن است. همچنین خرما شش ویتامین B ضروری از جمله فولات و اسید پانتوتنیک را تامین می کند.

خرما همچنین دارای غلظت بالایی از پلی فنول ها، نوعی آنتی اکسیدان است که از آسیب سلولی محافظت می کند، و فیتواستروژن های مفید.

خرما

فعالیت آنتی اکسیدانی خرما کبکاب اهواززمانی که در مرحله رسیدن رشد هستند، بالاترین میزان را دارد.

مطالعات همچنین نشان داده است که برخی از انواع خرما می توانند با میکروب هایی مانند استافیلوکوکوس اورئوس، باسیلوس سرئوس و اشریشیا کلی مبارزه کنند.

توجه به این نکته ضروری است که نگهداری صحیح خرما نقش بسزایی در حفظ آنتی اکسیدان های میوه دارد حتماً آنها را در یخچال یا مکانی خشک و خنک نگهداری کنید تا از محتوای آنتی اکسیدانی محافظت کنید.

فیبر را برای کمک به هضم شما فراهم می کند همانطور که در بالا ذکر شد، خرما منبع عالی فیبر است.

فیبر فواید زیادی برای سلامتی دارد، مانند تثبیت سطح قند، کاهش خطر بیماری قلبی، کاهش خطر ابتلا به برخی از انواع سرطان، افزایش باکتری های خوب روده و تقویت حرکات روده است.

یک رژیم غذایی با فیبر بالا همراه با آب فراوان به حرکت اشیا در دستگاه گوارش شما کمک می کند نتایج مثبت کار و تحویل را ترویج کنید.

در تلاش برای کاهش عوارض زایمان و زایمان، محققان اثرات مصرف خرما را بر مراحل مختلف زایمان و زایمان بررسی کرده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.