خرید مستقیم ورق کامپوزیت الوباند

در اولین نگاه به هر ساختمان قبل از هر چیز نمای آن است که دیده می شود، نمای هر ساختمان تاثیر گذارترین عامل در برداشت مخاطب از کیفیت و نوع ساخت آن می باشد.

ورق کامپوزیت الوباند مثلثی از دولایه آلومینیوم روکش شده در بالا و پایین و هسته پلی اتیلنی در مرکز که طی فرآیندهای مکانیکی و شیمیایی به یک مجموعه تبدیل شده است.به دلیل آلومینیوم استفاده شده در آن، به این نوع ورق کامپوزیت آلومینیوم هم گفته می شود.

خرید مستقیم ورق کامپوزیت الوباند

بررسی کیفی انواع ورق کامپوزیت

بررسی کیفی انواع ورق کامپوزیت یک ورق کامپوزیت مرغوب به همراه طراحی نمای کامپوزیت و اجرای مناسب القا کننده جلوه ای شاخص، فراموش نشدنی و متمایز از ساختمان و حتی مجموعه فعال در آن خواهد بود.

ورق کامپوزیت آلومینیوم آلوتک از سه لايه اصلي ساخته ميشود.لايه زيرين از يك ورق آلومینیوم به ضخامت ۰٫۲ -۰٫۵ ميليمتر كه معمولا با يك لايه رنگ آستر پوشش شده است تشكيل ميشود.

لايه مياني از ورقه اي ۳ الي ۵ ميليمتري از پلي اتيلن ضد حريق ساخته ميشود. و لايه سوم كه نماي اصلي ورق كامپوزيت آلوتک ميباشد ازيك لايه ورق آلومینیوم به ضخامت ۰٫۳ الي ۰٫۵ ميليمتر تشكيل شده كه با يك لايه رنگ آستر و يك لايه رنگ اصلي كه همان رنگ نهايي كامپوزيت پانل آلومينيوم ميباشد تشکیل میشود كه اين رنگ با يك لايه ضد يو وي كه موجب ثبات رنگ در مقابل آفتاب ميشود پوشش ميشود.

يك لايه فيلم محافظ نيزجهت محافظت فيزيكي ورق كامپوزيت پانل روي آن اضافه ميشود كه ميبايست پس از نصب از روي كار كنده شود.

این شرکت با ارایه ورق کامپوزیت استارباند و ورق کامپوزیت آلوتک با کیفیت بالا و ضخامت ورق آلومینیوم ۰٫۳ اطمینان خاطر مصرف کنندگان را تامین مینماید.

جدیدترین مدل ورق کامپوزیت

جدیدترین مدل ورق کامپوزیت مات و متالیک. هایگلاس .طرح چوب معمولی . طرح چوب . طرح آجر . طرح سنگ . آینه ای نقره ای. آینه ای طلایی .مات و متالیک .ورق کامپوزیت سفید یکی از ورق هایی است که در ایران برای استفاده نمای خارجی و داخلی و ساختمان های تجاری استفاده میشود.ورق کامپوزیت طرحدار یکی دیگر از نمونه های ورق کامپوزیت می باشد.

نمونه ای دیگر از این ورق ها ورق کامپوزیت بین کابینتی می باشد بهترین زمان نصب ورق کامپوزیت بین کابینتی بعد از نصب کابینت و صفحه و قبل از نصب قرنیز است.

از طرفی ورق کامپوزیت آلوباند مثلثی همواره از سوی کارشناسان و مهندسین بین المللی به عنوان بهترین و با صرفه ترین راهکار برای حفظ و نگهداری ساختمان از گزند هوازدگی، آلودگی، و تاثیرات جوی برای مدت طولانی پیشنهاد شده و مورد استقبال همگان قرار گرفته است.

علاوه بر این مناسب ترین انتخاب برای نوسازی و بازسازی نمای ساختمان های قدیمی و دادن جلوه ای نو و ماندگار استفاده از ورق کامپوزیت می باشد لازم به ذکر که وزن بسیار ناچیز این مصالح ساختمانی نسبت به دیگر مصالح باعث ایجاد بار اضافی به روی سازه نخواهد شد.

کاربرد ورق کامپوزیت آلومینیوم عبارت اند از طراحی نمای کامپوزیت بیرونی ساختمان ها و برج ها با کاربردهای گوناگون. دکوراسیون ساختمان

فروشنده برتر ورق کامپوزیت الوباند

فروشنده برتر ورق کامپوزیت الوباند ورقهای کامپوزیت آلوباند محصول کمپانی امریکن بیلدینگ تکنولوژی، واقع در ایلونویز آمریکا بوده و بزرگترین تولید کننده ورقهای کامپوزیت با تاسیسات اصلی در اروپا و خاورمیانه و هند میباشد.

دو مرکزتاسیسات اصلی جدید در سریلانکا و عربستان سعودی با ظرفیت تولید بیش از ۱۵۰۰۰۰۰۰ متر مربع ورق کامپوزیت وتولید ۲۰۰۰۰ تن کویل روکش دار در ژوئن ۲۰۱۲ راه اندازی شد.

با بیش از پنجاه و پنج میلیون متر مربع نصب در سراسر دنیا ، آلوباند گزیده منتخب طراحان بین المللی در۹۰ کشور دنیا برای نمای خارجی پروژه های عظیم میباشد.یکی از مهم ترین عوامل زیبایی نمای کامپوزیت کیفیت کار نصاب و اجرای نما می باشد.

علاوه بر اینکه بایستی طراحی نمای ساختمان زیبا باشد، نصاب های نمای کامپوزیت نیز بایستی کار خود را با دقت بسیار بالا انجام دهند. چنانچه ورق های کامپوزیت به درستی و با دقت نصب نشوند، نمای کامپوزیت زیبایی ظاهری خود را از دست خواهد داد.

  • تبلیغات:

۱. اولین سینی چوبی دیجیتالی تولید شد!

۲. با استفاده از چکش هیدرولیک تنها در یک ساعت منزل خود را تخریب نمایید!

۳. کشف خارق العاده ترین چکش برقی در هند!!

۴. چه نوع چوبی برای مبل استفاده می شود؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.