زیتون شکسته اعلا میتواند از شما یک ریس موفق سازد

درختان زیتون می توانند به طول 15 تا 20 متر برسند و عمر زیادی دارند (بعضی از آنها قرن ها قدمت دارند) پوست آن خشن و دارای رنگ قهوه ای است بسیار منشعب است و چوب آن دارای گره های زیادی است تنه اغلب ظاهری “شکنجه شده” دارد.

برگ های درخت زیتون شکسته اعلا بیضی شکل، متقابل، به رنگ سبز تیره است آنها پایدار هستند، بنابراین رنگ سبز خود را تا زمان مرگ حفظ کنید سپس رنگ زرد به خود می گیرند و در تابستان می افتند.

گل سفید است او هرمافرودیت است، کوچک، تاج گلی با کاسه گلی از چهار گلبرگ دارد گل ها در گروه های 10 تا 15 تایی دسته بندی می شوند گلدهی در حدود مارس تا آوریل آغاز می شود.

میوه درخت زیتون زیتون است این یک دروپه است، یعنی میوه هسته دار گوشتی که «پوست» آن به آب نفوذ ناپذیر است پالپ زیتون گوشتی و سرشار از چربی است زیتون در دو رنگ یافت می شود: سبز است، اما زمانی که کاملاً بالغ شود سیاه می شود.

زیتون

مغز آن بسیار سفت است و حاوی یک بادام با دو تخمدان است که یکی از آنها کار نمی کند بادام یک “جنین” تولید می کند که شاید درخت زیتون جدیدی را به وجود آورد.

برداشت زیتون در یونان باستان ظروف سفالی قرمز شکل در حدود 520 ق.م. J-C در مناطق مدیترانه ای، زیتون در پاییز و زمستان برداشت می شود.

درخت زیتون بسیار کند رشد می کند ما عمر طولانی آن را به طور قطع نمی دانیم، اما تصور می شود که می تواند چندین هزار سال زندگی کند قدیمی ترین درخت زیتون شناخته شده با 2700 سال قدمت.

درخت زیتون از یخبندان و رطوبت می ترسد برای درختان جوان، دما نباید کمتر از -10 درجه سانتیگراد باشد درختان مسن که از خاک زهکشی شده بهره می برند می توانند تا 20- درجه زنده بمانند.

درخت زیتون گرما را تا 40 درجه سانتیگراد به خوبی تحمل می کند. از طرف دیگر، بالاتر از این دما شروع به از دست دادن میوه خود می کند برای داشتن میوه دهی خوب، به آفتاب خوب تابستانی نیاز دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.