سرامیک کف حصیری ضدآب بوده و نگهداری آن ساده است

سرامیک  در زمان ساخت و ساز صرفه جویی می کند سرامیک کف حصیری انعطاف پذیری را فراهم می کند و نصب بهینه را امکان پذیر می کند.

در مقایسه با کاشی کاری سنتی، این فرآیند تا 8 برابر سریع‌تر است و برای ساختمان‌هایی که باید زمان بسته شدن خود را به حداقل برسانند، ایده‌آل است.

به عنوان مثال، برای سوپرمارکت ها مناسب است، جایی که بازسازی یک طبقه معمولاً به تلاش فنی زیادی نیاز دارد و زمان می برد که بر تجارت تأثیر می گذارد.

این قبلا با موفقیت آزمایش شده است: در یک بازار مواد غذایی در Much، آلمان، 2000 متر مربع کفپوش تنها در چهار روز کاری، کسری از زمان مورد نیاز برای کفپوش های معمولی، گذاشته شد.

به غیر از سوپرمارکت ها، تطبیق پذیری و ماندگاری محصول به این معنی است که می توان آن را در بسیاری از پروژه های دیگر نیز به کار برد.

سرامیک

در طیفی از رنگ های طبیعی از کرم گرفته تا قهوه ای سفالی و گرافیت می توان از آن در انواع فضاهای داخلی تجاری، نمایشگاه ها، دفاتر، موزه ها، مغازه ها، مدارس و رستوران ها و غیره استفاده کرد.

در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، که گرایش‌های طراحی جدید به افزایش انعطاف‌پذیری اشاره می‌کند.

نوآوری‌های کف‌سازی مانند این نویدهای بزرگی را در جهت تطبیق سریع سطوح با نیازهای جدید، ارائه زیبایی‌شناسی همیشگی و همه‌کاره، بهبود شرایط کاری و بهینه‌سازی کل فرآیند ساخت، نوید می‌دهند.

سطوحی با الهام از طبیعت، که فراتر از طبیعت هستند اسلب های سرامیکی لامینام، نمادی از صنعتگری معتبر ایتالیایی برای بیش از بیست سال، توجه به محیط و ظرافت زیبایی را ترکیب می کند.

راه حل های طراحی همیشه معاصر را ارائه می دهد که در آن دنیای معماری و طراحی به هم می رسند.

پوشش‌های سرامیکی از نظر کارایی فنی و کارایی بالا، انتخاب ایده‌آلی هستند که به لطف ویژگی‌های ذاتی خود، دوام بالای سطوح را تضمین می‌کنند، برتر از هر نوع ماده طبیعی و در عین حال صادقانه ویژگی‌ها و رنگ‌های آن را بازتولید می‌کنند.

آنها در واقع به عنوان کف برای کاربردهای مسکونی، عمومی و صنعتی با ترافیک متوسط ​​و بالا مانند مراکز خرید، ادارات و فرودگاه ها عالی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.