شرکت صادراتی ورق کامپوزیت الپولیک عمده

ما به عنوان یک شرکت صادراتی ورق کامپوزیت الپولیک عمده این محصول را به صورت عمده و در حجم ها و تناژهای بالا به کشورهای خارجی صادر کرده‌ ایم. کشور ما از لحاظ داشتن انواع منابع آلومینیوم بسیار قوی می باشد و به همین جهت انواع ورق های کامپوزیت آلومینیومی را به صورت حرفه‌ ای و در حجم های بالا تولید کرده و سپس آن ها را به کشورهای دیگر صادر می‌ کند. همچنین محصولات جزء اساسی‌ ترین دیوارپوش های ساختمان سازی مدرن در داخل نیز شناخته می‌ شود.

شرکت صادراتی ورق کامپوزیت الپولیک عمده

نوع آلومینیوم بکار رفته در ورق کامپوزیت

نوع آلومینیوم بکار رفته در ورق کامپوزیت در تولید ورق های کامپوزیت از آلومینیوم خالص استفاده می‌شود این ورقهای آلومینیوم ممکن است دارای ضخامت های متفاوت باشند اگر که ورق کامپوزیت به منظور استفاده در نماهای خارجی باشد برای آلومینیوم به کار رفته در آن دارای ضخامت بیشتری خواهد بود. اما زمانی که این ورق ها به منظور پارتیشن بندی فضاهای داخلی و یا نماکاری های داخلی استفاده شوند و دارای ضخامت به مراتب کمتر می باشند.

در برخی مواقع نوع ورق آلومینیوم ممکن است در رنگ بندی های مختلفی ظاهر شود. در برخی از مواقع این رنگ بندی به صورت یکپارچه در تمامی نما می باشد و در برخی مواقع نیز رنگبندی ها با یکدیگر متفاوت می باشند. همچنین طرح های اعمال شده روی ورق های آلومینیوم نیز با یکدیگر متفاوت هستند و برخی از این طرح‌ها به صورت طرح سه بعدی طراحی می‌شوند.

برخی دیگر به صورت نماهای آجری و یا انواع نماهای دیگر همچون آینه کاری و یا طرح‌های بسیار مدرن می باشند. در هر صورت این نماهای به کار رفته بر روی ورق های آلومینیومی موجب زیباتر شدن و جذاب تر شدن کامپوزیت می‌شود اما خود ورق آلومینیوم به کار رفته در این سازه ممکن است که ضخامت بین ۳ تا ۵ میلی متر متغیر داشته باشد.

عوامل موثر بر کیفیت ورق کامپوزیت جدید

عوامل موثر بر کیفیت ورق کامپوزیت جدید از جمله عوامل موثر بر کیفیت انواع ورق کامپوزیت جدید می‌تواند به فاکتورها و نکات متعددی اشاره کرد به عنوان مثال یکی از تاثیرگذارترین عوامل روی این ورق ها ضخامت آلومینیوم می باشد که در تیتر بالاتر به صورت مفصل در مورد آن صحبت کرده ایم. هر چقدر که ضخامت آلومینیوم بیشتر باشد قطعاً کیفیت ورق نیز به مراتب بالاتر خواهد بود و ورق از مقاومت بیشتری برخوردار خواهد بود.

عامل تاثیرگذار دیگر که روی کیفیت این ورق ها موثر می باشد لایه میانی ورق کامپوزیت می باشد. این لایه تاثیر بسزایی در کیفیت آن دارد. به عنوان مثال در برخی از مواقع این لایه دارای خاصیت ضد حریق می باشد و عایق بسیار عالی در برابر نفوذ رطوبت و نفوذ صدا نیز به شمار می‌ آید. به همین جهت باید در هنگام خرید این محصول به ورق و یا به عبارتی لایه میانی آن توجه ویژه داشت.

هنگام خرید ورق کامپوزیت باید به عامل تاثیرگذار دیگری نیز اهمیت داد. به عبارت یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی کیفیت این محصول را می‌توان به نوع رنگ و یا نوع طرح اجرا شده روی ورق آلومینیوم اشاره نمود. به عنوان مثال این طرح اگر از نوع طرح های مدرن سنگی، آجری و یا هر طرح دیگری می باشد؛ باید به بهترین نحو روی ورق آلومینیوم اجرا شده باشد که کمترین آسیب را در طولانی مدت ببینند.

توزیع عمده ورق کامپوزیت الپولیک عمده

توزیع عمده ورق کامپوزیت الپولیک عمده ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان برتر این حرفه مشغول به فعالیت در زمینه بهبود کیفیت تولیدات خود می باشیم. علاوه بر آن صادرات ورق کامپوزیت به صورت عمده نیز جزو برنامه‌های کاری ما می باشد. ما به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان در این زمینه اقدام به تولید بهترین نوع ورق کامپوزیت به منظور نماکاری بیرون ساختمان و همچنین استفاده در داخل ساختمان نموده‌ایم.

همچنین مشتری می‌تواند با خیال راحت و با دریافت تضمین کیفیت ورق های کامپوزیت از طرف ما، محصول مورد نظر خود را خریداری نموده و آن را با دریافت راهنمایی های کامل از طرف ما در مکان مورد نظر خود نصب نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.