صندل زنانه که باعث ضربه مغزی یک مرد شد

مقاله آموزشی در باره صندل زنانه بهترین کفش برای پاهای زنانه، کفش پیاده روی با بند (بدون لغزش)، زیره ترکیبی و پاشنه نسبتاً پهن تر با پاشنه پیشخوان سفت و بالشتک، حداکثر سه چهارم اینچ است.

در ارتفاعبرخی از زنان با کفش های نامناسب تنبیه پاهای خود را اعمال می کنند که می تواند باعث مشکلات غیر ضروری پا شود. برخی از مشکلات ناشی از کفش های پاشنه بلند است (به طور کلی به عنوان پمپ هایی با پاشنه های بیش از دو اینچ تعریف می شود).

صندل زنانه شیما پر فروش ترین صندل است.  مطالعه ای که توسط انجمن ارتوپدی پا و مچ پا آمریکا انجام شد نشان داد که:از هر ۱۰ زن ۹ نفر کفش هایی می پوشند که برای پاهایشان خیلی کوچک است.
از هر ۱۰ زن، هشت زن می گویند کفش هایشان دردناک استبیش از ۷ نفر از هر ۱۰ زن دچار ناهنجاری های پا، انگشت چکشی یا سایر ناهنجاری های دردناک پا شده اند.زنان به دلیل کفش های نامناسب ۹ برابر بیشتر از مردان دچار مشکل پا می شوند.از هر ۱۰ بدشکلی پای زنان، ۹ مورد را می توان به کفش های تنگ نسبت داد.


کفش های پاشنه بلند و نوک تیز می توانند باعث مشکلات متعدد ارتوپدی شوند که منجر به ناراحتی یا آسیب به انگشتان پا، مچ پا، زانو، ساق پا و پشت می شود. بسیاری از کفش های پاشنه بلند دارای یک جعبه نوک تیز و باریک هستند که انگشتان پا را شلوغ کرده و آنها را به شکل مثلثی غیرطبیعی در می آورد.

 

این کفش‌ها وزن بدن را به‌طور نابرابر توزیع می‌کنند و فشار بیش از حد را بر روی توپ و جلوی پا وارد می‌کنند. این توزیع نابرابر وزن، همراه با جعبه پنجه باریک مشخصه اغلب کفش‌های پاشنه بلند، می‌تواند منجر به ناراحتی، بونیون، انگشت چکشی و سایر ناهنجاری‌ها شود.

ارتفاع پاشنه تفاوت چشمگیری در فشار وارده به کف پا ایجاد می کند. با افزایش ارتفاع پاشنه، فشار زیر گوی پا ممکن است دو برابر شود و فشار بیشتری به جلوی پا وارد شود، زیرا فشار وارد می شود.

برای از بین بردن اثرات سوء کفش های پاشنه بلند، خانم ها باید مدت زمان پوشیدن آن را محدود کنند و بخشی از روز این کفش ها را با کفش های کتانی یا تخت با کیفیت خوب جایگزین کنند. به دنبال پمپ‌های پیاده‌روی راحت و جذاب برای کار و فعالیت‌های اجتماعی باشید که جذابیت مد را با ساخت کفش‌های ورزشی، پاشنه‌های تقویت‌شده و اتاق پنجه پهن‌تر برای راحتی بیشتر ترکیب می‌کنند.

کفش های پاشنه کوتاه (یک اینچ یا پایین تر) با جعبه پنجه پهن انتخاب ایده آلی برای خانم ها هستند. یک جعبه انگشت بزرگ که بتواند قسمت جلوی پا را در خود جای دهد به اندازه پاشنه در تعیین تناسب مهم است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.