ظروف مسی توری طعم غذا های شما را بهبود می دهد

کدام ظرف مسی برای آب موثرتر است؟
در حالی که هر ظرف مسی بهتر از عدم وجود ظرف مسی برای ذخیره آب است، بطری ها و پارچ های مسی موثرترین نوع ظروف هستند اگر می خواهید از مزایای کامل آب مسی بهره مند شوید.

سیستم ایمنی بدن
ظروف مسی توری برای ایجاد و نگهداری بسیاری از سلول ها و آنتی بادی هایی که نقش مهمی در سیستم ایمنی دارند ضروری است اینها شامل گلبول های سفید خون (که مواد خارجی را در خود می گیرند)، آنتی بادی ها، سیتوکین ها، لنفوسیت های B و لنفوسیت های T می باشد.

تولید و ذخیره انرژی در سلول ها
مس موجود در یک آنزیم حاوی مس، بر آزادسازی انرژی سلولی (ATP) در داخل میتوکندری ها، که نیروگاه های سلول های ما هستند، تأثیر می گذارد.

مس

آب بطری آب مسی H2O چکش خورده مسی که بیرون می ریزد این به این دلیل است که این ظروف می توانند مقادیر بیشتری آب را در یک زمان ذخیره کنند و اجازه می دهند آب بیشتری برای مدت طولانی تری در تماس با سطح مس بماند و با یون های مفید مس تزریق شود.

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب ظرف مسی مورد توجه قرار می گیرد، انتخاب ظرفی است که چکش خورده باشد این امر نوردهی سطحی بیشتری را فراهم می کند و بنابراین تعامل بیشتری بین مس و آب ایجاد می کند.

اهمیت خرید کشتی مسی آب از فروشنده معتبر هنگام خرید یک ظرف مسی، اگر می خواهید از مزایای کامل آن بهره مند شوید و از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و سایر مواد مضر خودداری کنید، باید مطمئن شوید که 100٪ مس خالص است.

همه ظروف مسی به طور یکسان ایجاد نمی شوند فروشندگان زیادی وجود دارند که ادعا می کنند ظروف مسی خالص را می فروشند اما در واقع بطری های فلزی ساده هستند که با مس روکش شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.