عرضه مستقیم ورق کامپوزیت ALPOLIC

ورق کامپوزیت ALPOLIC از جمله محصولات جدیدی است که در بازار مصالح ساختمانی، با استقبال بی نظیری از طرف استفاده کنندگان انواع ورق کامپوزیت مواجه شده است. عرضه مستقیم ورق کامپوزیت با برند ALPOLIC، از طرف شرکت ارائه دهنده مرکزی این محصول صورت می پذیرد که، بهترین نوع آن را در ضخامت های گوناگون و تنوع مدل بالا برای استفاده در محیط های متنوع در سراسر کشور با قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر توزیع می نماید.

عرضه مستقیم ورق کامپوزیت ALPOLIC

ضخامت انواع ورق کامپوزیت نما

ضخامت انواع ورق کامپوزیت نما انواع ورق کامپوزیت نما معمولاً در ضخامت های گوناگون تولید می شوند که ضخامت این ورقه ها معمولا وابسته به شیوه طراحی و تعداد لایه های بکار رفته در خط تولید این محصول می باشد. اما باید توجه داشت که قسمت اصلی یعنی “هسته‌” ورق کامپوزیت و قسمت بیرونی آن می توانند دارای ضخامت متفاوت باشند. از این رو در ادامه به بررسی هر سه قسمت به صورت مجزا می پردازیم.

 • ضخامت قسمت داخلی: ورقهای کامپوزیت معمولاً از سه قسمت اصلی یعنی قسمت داخلی یا همان هسته و قسمت بیرونی تشکیل می شوند. از این رو در قسمت داخلی معمولاً از فلز های گوناگون مانند فلز آلومینیوم برای ایجاد مقاومت مناسب و پدید آوردن ساختار اصلی ورق کامپوزیت نما مورد استفاده قرار می گیرد. ضخامت قسمت داخلی می تواند از ۳ الی ۵ میلی متر باشد. البته در برخی از محصولات مانند ورق کامپوزیت نما با کاهش یا افزایش ضخامت قسمت داخلی تلاش می‌ کنند تا محصول متناسب تری را وابسته به محیط مدنظر در اختیار استفاده کنندگان آن قرار دهند.
 • قسمت میانی: قسمت میانی انواع ورق کامپوزیت را مواد اولیه مانند یک لایه پلی اتیلن تشکیل می دهد که، موجب ایجاد حالت ارتجاعی در ورق می گردد. همچنین این لایه می تواند از بروز حوادث و مشکلات مختلف برای ورق کامپوزیت به بهترین شکل ممکن جلوگیری نماید. از جمله آن که در هنگام بارش تگرگ یا حوادث طبیعی دیگر لایه میانی می‌ تواند موجب کاهش میزان آسیب دیدگی این محصول شود.
 • قسمت بیرونی: شرکت های تولیدکننده انواع متفاوت ورقهای کامپوزیت با به‌ کارگیری یک لایه بیرونی از جنس اپوکسی رزین در رنگ بندی های گوناگون، قسمت بیرونی این محصول را تشکیل داده و آن را به طرحبندی های مد نظر استفاده کنندگان نزدیک می نمایند. باید توجه داشت که قسمت بیرونی یا همان لایه تشکیل یافته از اپوکسی رزین، قابلیت مقاومت این محصول و همچنین دوام آن را در مقابل تغییرات دمایی بارش های فصلی و موارد دیگری از این دست نیز در حد قابل توجهی افزایش می‌ دهد.

مهم ترین مشخصه ورق کامپوزیت نما

مهم ترین مشخصه ورق کامپوزیت نما همان طور که گفته شد تشکیل ورق کامپوزیت نما از سه لایه اصلی و همچنین به کارگیری مواد اولیه مرغوب در تولید این محصول موجب افزایش تقاضا از طرف استفاده کنندگان برای ایجاد نمای مناسب در ساختمانهای مختلف شده است. اما مهمترین مشخصه ورق کامپوزیت نما را می توان در موارد زیر به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار داد.

 • قابلیت برش آسان: انواع متفاوت با ورق کامپوزیت قابلیت برش آسان و نصب در قسمت های مختلف نما را به راحتی دارا می باشند. از اینرو نصاب هایی که معمولاً با استفاده از ابزارهای مورد نیاز خود اقدام به نصب این محصول میکنند، می توانند تمام سطوح نما را تحت پوشش ورقه کامپوزیت قرار دهند.
 • دوام و کارایی بالا: جنس و مواد به کار رفته در ورق کامپوزیت نما، موجب افزایش میزان کارایی و دوام این محصول در سطوح بیرونی ساختمان می‌ شود. از این رو می‌توان با خیال راحت این محصول را در محیط های جغرافیای گوناگون در سطوح ساختمانی مورد استفاده قرار داد.
 • کاهش هزینه ها: استفاده از ورق کامپوزیت نما در مقایسه با سایر متریال های مورد استفاده در نمای ساختمان از میزان هزینه بسیار پایینی برخوردار می باشد. از این رو بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل کاهش هزینه های مصرفی خود و بهره مندی از یک نمای مطلوب در ساختمان اقدام به نصب و استفاده از ورق کامپوزیت به جای سایر مواد در دسترس خود میکنند.

تولیدکنندگان ورق کامپوزیت ALPOLIC

تولیدکنندگان ورق کامپوزیت ALPOLIC خوشبختانه در سال‌ های اخیر تولید ورق کامپوزیت جدید توسط تولیدکنندگان ایرانی امکان تامین نیاز داخلی و صادرات ورق کامپوزیت را به بسیاری از کشورهای مختلف دیگر نیز به وجود آورده است. از این رو همه ساله میزان قابل توجهی از انواع ورق های کامپوزیت در مارک های معتبر مانند ALPOLIC از طرف شرکت های ایرانی وارد بازار می شود.
این مجموعه بهترین نوع ورق های کامپوزیت را با قیمتی بی سابقه عرضه می دارد تا بتواند دسترسی مصرف کنندگان این محصول را به پایین ترین سطح قیمتی این محصول فراهم آورد. از این رو شما نیز می توانید این محصول را از همین مجموعه سفارش داده و در اختیار داشته باشید.

 • تبلیغات: 
  1. صادرات آجر لفتون ده سوراخ
  2. قطب فروش مستقیم مرغوب ترین سنگ گرانیت در کشور
  3. ورق آلومینیوم کامپوزیت جدید مشکی سفید
  4. پخش چینی آلات بهداشتی ساختمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.