عرضه کنندگان ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت طرح چوب چیست؟ مصالح ساختمانی که از طریق پوشاندن دو سطح ماده به نام پلی اتیلن (نوعی پلاستیک) با ورق های آلومینیومی تشکیل شده است ، ورق کامپوزیت نامیده می شود. برای پوشش با بیش از یک ماده مناسب است. روکش چوب طبیعی ، تخته سه لا دریایی ، صفحه آلومینیومی از جمله موادی هستند که می توان آنها را پوشاند.صفحات کامپوزیتی در برابر شکستگی و همچنین خوردگی ، اکسیداسیون ، ترک خوردگی و مقاوم در برابر آتش مقاوم هستند.

عرضه کنندگان ورق کامپوزیت طرح چوب

نحوه استفاده از ورق کامپوزیت

نحوه استفاده از ورق کامپوزیت ورق کامپوزیت ضدزنگ در روکش بیرونی ساختمانها استفاده می شود. در تابلوهای تبلیغاتی و دکوراسیون از جایگاه مهمی برخوردار است. می توان از آن در بانک ها ، هتل ها ، مراکز خرید ، ایستگاه های مترو استفاده کرد.

هم سبک و هم قوی است و می توان سالها از آن استفاده کرد. نیازی به تعمیر ندارد. به دلیل انعطاف پذیری ، شکل دهی آن آسان است. ارائه عایق صدا و حرارت. مقاوم در برابر شرایط و ضربه های طبیعی. مقاوم در برابر خوردگی (زنگ زدگی).

سهولت نظافت ممکن است یکی از دلایلی باشد که شما آن را ترجیح می دهید. گزینه های رنگی زیادی در دسترس است هم بعنوان تابلو هم به ویژه در ساختمانهای تازه ساخته شده به عنوان تزئینی استفاده می شوند ، باعث می شوند ساختمانها زیبا ، زیبا و مدرن به نظر برسند. در بازسازی خانه های قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد ، فوراً تصویر فرسوده و زشت را پاک می کند و خانه های گرمتر و شیک تری را ارائه می دهد.

ورق های کامپوزیت به صورت صفحات عرضه می شوند. این دستگاه به صورت استاندارد در ابعاد ۱۲۵۰ میلی متر ۲۰۰×۳ میلی متر تولید می شود. مزایایی وجود دارد که پانل های کامپوزیتی نیز در مرحله نصب ارائه می دهند. از آنجا که انعطاف پذیر هستند ، می توان آنها را به راحتی با ابزارهای دستی شکل داد. عملیات حفاری و مونتاژ را می توان با ابزار دستی انجام داد. نیازی به ماشین آلات بزرگ مانند مصالح ساختمانی مانند آهن ، بتن و سنگ نیست.

همچنین رنگ های کامپوزیت پانل بسیار متنوع و چشم نواز هستند. از آنجایی که پانل های کامپوزیت در زمینه ها و اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند ، پانل های کامپوزیت به چند دسته رنگ اصلی تقسیم می شوند تا بتوانند برای هر منطقه مناسب بوده و هماهنگ باشند. این رنگهای ترکیبی اصلی به 6 دسته رنگهای مرکب اصلی به عنوان رنگهای کامپوزیت جامد جامد ، رنگهای کامپوزیت فلزی ، رنگهای کامپوزیت با طرح چوب، رنگهای کامپوزیت ساتن و رنگهای کامپوزیت نقره ای پرستیژ تقسیم می شوند.

ضخامت مناسب ورق کامپوزیت سقفی

ضخامت مناسب ورق کامپوزیت سقفی ورق کامپوزیت ضخیم به دلیل سیستم های معماری و پروژه های طراحی محور در صنعت ساختمان اغلب ترجیح داده می شود. صفحات کامپوزیت ورق با ظاهر زیبا و شیک ، محصولی ضروری برای معماران و صنعت ساختمان است ، زیرا این مزیت را دارند که می توانند هم با پردازش و هم با شکل دهی و یا بدون نیاز به پردازش مستقیم مورد استفاده قرار گیرند. صفحات کامپوزیت ضخیم دارای ویژگی های چشمگیری هستند. این ویژگی ها تقاضا برای پنل های کامپوزیت آلومینیومی را روز به روز افزایش می دهد.

پنل کامپوزیت به لطف ساختار زیبا و صاف ظاهر شیک را ارائه می دهد. بسته به ترجیح انواع پنل کامپوزیتی که استفاده از آنها بسیار آسان است ، می توان شکل مورد نظر را به صفحه داد و صفحه را به ابعاد دلخواه رساند. پانل های کامپوزیت در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود است.

کامپوزیت های ضخیم از مواد با دوام ، بادوام ، سبک وزن و سفت و سخت هستند. از مناطق تحت پوشش خود با دوام در برابر شرایط سخت آب و هوایی محافظت می کند. ضریب انتقال حرارت و صدا در انواع پنل کامپوزیت ضخیم پایین است.

بازار فروش ورق کامپوزیت طرح چوب

بازار فروش ورق کامپوزیت طرح چوب برای خرید ورق کامپوزیت با تماس با شرکت ما می توانید رنگ مورد نظر خود را از نمودار رنگ انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. ما با کیفیت و درک تجاری خود در میان شرکت های کامپوزیت برجسته هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.