عمده فروشی ورق کامپوزیت الوباند لایت

ورق کامپوزیت آلوباند لایت در ۳ کارخانه در آمریکا و اروپا و امارات تولید می شوند و عبارت USA در پایین آرم الوباند وجود دارد و پوسته های آلوباند اصل نیم سانتی متر و آلوباند تقلبی ۳ میلیمتر می باشد و از یک هسته ترموپلاستیک پلی اتیلن و دو لایه آلومینیوم پوشش داده شده است، عمده فروشی ورق کامپوزیت الوباند لایت آن را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

عمده فروشی ورق کامپوزیت الوباند لایت

نوع آلیاژ بکار رفته در ورق کامپوزیت

نوع آلیاژ بکار رفته در ورق کامپوزیت نوع آلیاژ بکار رفته در ورق کامپوزیت و ترکیبات آن یک هسته ترموپلاستیک پلی اتیلن و دو لایه آلومینیوم می باشد، پیوند لایه های این ورق به روش های شیمیایی و مکانیکی و حرارتی صورت می گیرد که نتیجه آن تولید این ورق است، این نوع ورق دارای استقامت بالا و سطحی صاف و وزنی سبک و کاملا شکل پذیر و منعطف می باشد. هسته میانی آن از جنس پلی اتیلن غیر سمی بوده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل شعله ور شدن دارد و ضدحریق است، پشت ورق کامپوزیت دارای روکش رنگ محافظ جهت جلوگیری از ایجاد خورندگی می باشد.

ورق کامپوزیت طرح دار الوباند که در نمای داخلی استفاده بالایی دارد و یک ورق کامپوزیت آلومینیومی با ضخامتی کمتر است که انتخاب مقرون به صرفه تری جهت مصارف داخلی است که دارای دو نوع یک رو رنگی و دو رو رنگی هستند که سه نمونه استاندارد از سری دو رو رنگی شامل رنگ های زرد و قرمز ، آبی و سبز و مشکی و فیلی می باشد، این محصول با پوسته های آلیاژی آلومینیومی و هسته معدنی غیر قابل اشتعال می باشد، بدلیل داشتن پوشش رنگ پلیمر فرامقاوم به جای پوشش PVDF از قیمت مقرون به صرفه تر برخوردار می باشد.

عدم جذب گرد و غبار و شستشوی آسان سطح ورق از مزیت های ورق کامپوزیت جدید می باشد و در دو سری خش دار و آینه ای عرضه می شود و رنگ این محصول در زوایای مختلف دید و متناسب با جهت تابش نور تغییر کرده تا جلوه های بصری زیبایی ایجاد کند، این ورق ها مانند صفحات خورشیدی عمل کرده و بر اثر تابش نور انرژی الکتریسیته تولید می کنند.

معرفی مدل مختلف ورق کامپوزیت

معرفی مدل مختلف ورق کامپوزیت مشخصات فنی ورق های کامپوزیت:

 1. مقاومت بالا در برابر شرایط متفاوت آب و هوایی که به واسطه پوشش رنگ پایداری فوق العاده ای دربرابر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش و مواد اسیدی و قلیایی دارند.
 2. سطح ورق فاقد هرگونه برآمدگی بوده و کاملا مسطح است.
 3. با توجه به وزن کم ورق در مقایسه با دیگر مصالح از قبیل سنگ، شیشه و سیمان قابل استفاده در نمای ساختمان و کاهش وزن آن شده و قابل پردازش و نصب آسان است، کاهش وزن سازه باعث کاهش ضریب زلزله می شود.
 4. برش، ایجاد خم و شکل پذیری ورق توسط ابزار آلات به خصوص به راحتی امکان پذیر است. به طوری که هیچ گونه موج یا شکستگی در رنگ ورق بوجود نمی آید.
 5. فضای خالی پشت ورق باعث ایجاد خاصیت آگوستیک می شود بطوریکه این ورق در نمای یک ساختمان با دیوارهای ساخته شده از بتن سبک عایق صوتی را دو برابر می کند.
 6. از ویژگی های نمای کامپوزیت امکان آب بندی آن می باشد و امکان نفوذ آب به زیر نما وجود ندارد و آب ناشی از باران و برف پس از هدایت به شیارهای تعبیه شده از محل معین خارج می شوند.

برای معرفی انواع مدل های باید به ورق الومینیوم کامپوزیت الوباند، ورق کامپوزیت پرمیوم باند، نانوباند، ورق کامپوزیت پرمیوم بوند، ورق کامپوزیت آلومکس، ورق کامپوزیت نورد الومینیوم اشاره کنیم.

این ورق ها به عنوان بهترین و با صرفه ترین راهکار برای حفظ و نگهداری ساختمان از مشکلات و شرایطی نظیر هوازدگی، آلودگی و تاثیرات جوی پیشنهاد شده و مناسب ترین انتخاب برای نوسازی و بازسازی نمای ساختمان های قدیمی و دادن جلوه ای نو و ماندگار برای آنها است، وزن بسیار ناچیز این مصالح ساختمانی نسبت به دیگر مصالح باعث ایجاد بار اضافی به روی سازه نخواهد شد.

مرجع فروش ورق کامپوزیت الوباند لایت

مرجع فروش ورق کامپوزیت الوباند لایت به دلیل آلومینیوم استفاده شده در ورق کامپوزیت الوباند لایت به آن ورق کامپوزیت آلومینیوم هم گفته می شود، ورق های کامپوزیت برای اولین بار در کشور آلمان ساخته شد و به علت استحکام و کیفیتی که در صنعت ساخت و ساز داشت با استقبال بسیار روبه رو شد،قیمت ورق کامپوزیت را از سایت فروش ان بررسی کنید، مرجع فروش این ورق ها را در کیفیت و قیمت مناسب عرضه می کند.

 • تبلیغات: 
  1. قیمت روز کاشی آشپزخانه در شمال کشور
  2. تایل پانچ + قیمت خرید فروش
  3. فروش اینترنتی کامپوزیت زمینه سرامیکی
  4. بروز ترین مدلهاي كاشي و سرامیک آشپزخانه بين كابينت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.