فریم عینک طبی ورزشی باعث برد تیم آرژانتین در جام جهانی شد

چشم‌ها مشخص‌ترین ویژگی صورت شما هستند، و از آنجایی که فریم عینک طبی ورزشی گرد یا دایره‌ای تمرکز را به چشم‌های شما جلب می‌کنند و عینک های تخصصی – عینک هایی که به طور خاص برای کارهای خاص طراحی شده اند – می توانند به شما کمک کنند تا دید خود را برای تقریباً هر سناریویی بهینه کنید.

در حالی که “یک اندازه برای همه” ممکن است در برخی شرایط درست باشد، به ندرت پیش می‌آید که یک عینک برای همه فعالیت‌های یک سبک زندگی پرمشغله مدرن کافی باشد. نمونه هایی از عینک های تخصصی عبارتند از عینک کامپیوتر، عینک رانندگی و عینک محافظ.

طبق نظرسنجی The Vision Council، مهمترین دلایل برای خرید عینک تخصصی عبارتند از:

برای یک فعالیت خاص مانند استفاده از رایانه، کار، سرگرمی، ورزش یا رانندگی برای اینکه به طور کلی بهتر ببینیم.

عینک

برای ویژگی های ایمنی که با محافظت از چشم ها در برابر آسیب، لذت بیشتری از ورزش ایجاد می کند.

به دلایل زیبایی یا به این دلیل که پوشنده ظاهری متفاوت می خواهد.

آیا می توانید از عینک های تخصصی بهره مند شوید؟ توضیحات زیر باید به شما در تصمیم گیری کمک کند.

هر چه زمان بیشتری را در رایانه بگذرانید، بیشتر در معرض خطر ابتلا به خستگی چشم و سایر علائم سندرم بینایی رایانه ای قرار می گیرید .

به این دلیل که در طول استفاده از رایانه، چشمان شما باید برای مدت طولانی در یک فاصله خاص متمرکز و کاملاً در یک راستا قرار گیرند.

همچنین، تماشای نمایشگر ساطع کننده نور رایانه یا سایر دستگاه های دیجیتال، چشمان شما را سریعتر از خواندن کتاب، مجله یا روزنامه با جوهر روی کاغذ خسته می کند.

عینک های کامپیوتر به طور خاص برای فواصل متوسط ​​و نزدیک، مناطقی که بیشتر با استفاده از کامپیوتر مرتبط هستند، طراحی شده اند.

عینک مخصوص کامپیوتر بهترین تصحیح را برای این فواصل به شما می دهد و به شما کمک می کند از آنچه به عنوان “فشار چشم دیجیتال” شناخته می شود جلوگیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.