قیمت ارزان ورق کامپوزیت استیل ضدزنگ

زیبایی و درخشش آینه مانند، استقامت در برابر خوردگی و عدم نیاز به نگهداری و مراقبت های خاص، فولاد ضد زنگ یا به اصطلاح «استنلس استیل» را به ماده ای بی نظیر و ایده آل برای استفادۀ صنایع مختلف تبدیل نموده است. طبق اطلاعات موجود، از ورق کامپوزیت استیل ضدزنگ، در حدود 150 نمونۀ مختلف ساخته می شود، که البته از این بین، تا کنون در حدود 10 درصد از انواع آن، کاربردهای فراوانی را در صنایع مختلف به خود اختصاص داده است.

قیمت ارزان ورق کامپوزیت استیل ضدزنگ

موارد استفاده شده در تولید ورق کامپوزیت

موارد استفاده شده در تولید ورق کامپوزیت کاربرد استنلس استیل و انواع ورق کامپوزیتی آن بسیار است؛ من جمله استفاده در صنایع و تجهیزات صاختمانی، صنایع خودروسازی، صنایع هواپیمایی و هوا و فضا، تجهیزات پزشکی، صنایع غذایی، ساخت ظروف آشپزخانه، جواهر سازی و… مخازن کامپوزیتی استنلس استیل، به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی و ضد زنگ بودن، استرلیزاسیون و تمیزکاری ساده، مخازنی ایده آل برای حفظ و حمل و نقل مواد خوراکی است.

همچنین، ورق های کامپوزیتی استنلس استیل به دلیل خاصیت درخشش، دوام و استحکام، ضد زنگ بودن، و عدم تغییر رنگ در مدت زمان طولانی، در نماهای معماری و ساختمانی، ساخت قاب و فریم های درها و پنجره ها، سر در فروشگاه ها، ستون ها، استندهای فلزی فروشگاه ها و نمایشگاه ها، پنل های سقف ها و پارتیشن بندی کاربرد بسیاری دارد.

ورق های کامپوزیتی استنلس استیل موسوم به پریمیوم باند، متشکل از چند لایۀ مختلف شامل استیل ضد زنگ، آلومینیوم و پلی اتیلن به عنوان هستۀ پنل می باشد؛ ورق کامپوزیت درجه یک استنلس استیل، به لحاظ دوام و سبکی، با ورق های کامپوزیتی آلومینیومی رقابت میکند و مضاف بر آن، از درخشندگی بیشتری برخوردار می باشند. استفاده و نصب ورق های کامپوزیت استنلس استیل مانند ورق های کامپوزیتی آلومینیومی آسان و سریع است؛ این ورق ها به خوبی فرم پذیر هستند و در عین حال دوام و مقاومت بالایی دارند.

جنس رنگ پوششی ورق کامپوزیت

جنس رنگ پوششی ورق کامپوزیت پوشش خارجی ورق های کامپوزیت معمولا انواع و اقسام مختلفی دارد که بر حسب نوع و کاربری آن از طرف تولیدکنند ها قابل ساخت می باشد. این پوشش خارجی از ورق در برابر امواج یو وی (UV) خورشید، باران های اسیدی، آلاینده ها، حرارت، رطوبت، و سایر عوامل جوی محافظ می نماید.

از جمله انواع این پوشش ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

پوشش PVDF به جهت استفاده در نماهای ساختمانی، پوشش پلی استر برای استفاده در معماری و دکوراسیون داخلی؛ پوشش Nano PVDF با خاصیتِ خودشویی که مناسب استفاده در نمای ساختمانی شهرهای بزرگ می باشد (نسبت به سایر پوشش ها، به کمک آب، راحت تر از آلودگی پاک می شود.)؛

پوشش Mirror یا آینه ای که به صورت ترکیبی در نمای خارجی و سقف ها، دیواره ها، تزئینات و دکوراسیون داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد؛

پوشش Brushed سل خش دار که ظاهری بسیار زیبا دارد و در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها استفاده می شود؛

پوشش طرح چوب که قابل استفاده در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها می باشد و بسیار مشابه طرح واقعی چوب ساخته می شود و جلوه و زیباییِ طبیعی به نما می بخشد؛

پوشش شاین یا درخشان، که با سطحی صیقلی و براق و درخششی صدفی در نمای ساختمانی به کار برده می شود و ویژگی جالب آن، جذب آلودگی کمتر به سبب سطح صیقلی آن می باشد؛

پوشش ضد حریق، که به واسطۀ هستۀ پلی اتیلن خاصیت نسوز دارد، و مزیت دیگر آن، عدم تولید گازهای سمی به هنگام آتش سوزی می باشد.

کارخانه عرضه ورق کامپوزیت استیل ضدزنگ

کارخانه عرضه ورق کامپوزیت استیل ضدزنگ امروزه ورق های کامپوزیت استیل ضد زنگ، در کنار سایر ورق های کامپوزیتی، جایگاه ویژه ای در امر زیبا سازی نمای بیرونی و دکوراسیون های داخلی پروژه های تجاری و معماری ساختمان ها یافته اند.

توجیه اقتصادی (به علت قیمت مناسب)، وزن کم و دوام بالا در مقایسه با سایر مصالح نما سازی ساختمانی، و زیبایی و تنوع طرح و رنگ، موجب استقبال بالای مصرف کنندگان از این محصول گردیده و از این رو، در داخل کشور، همپای نیاز مشتریان، تولیدکنندگان و کارخانه جات متعددی مشغول به طراحی و عرضۀ انوع ورق کامپوزیت عمده می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.