قیمت کلی ورق کامپوزیت الوباند

آنچه بر روی قیمت ورق کامپوزیت الوباند تاثیرگذار خواهد بود طرح و نوع آن می باشد همچنین اندازه آن تاثیر گذار خواهد بود به علاوه اینکه خرید از یک مکان مطمئن که به صورت بدون واسطه محصول را در اختیار شما قرار دهد باعث کاهش در هزینه های شما خواهد شد، عرضه ورق کامپوزیت از طریق فروشگاههای سراسر کشور انجام می‌شود همچنین به صورت اینترنتی امکان خرید آن وجود دارد.

قیمت کلی ورق کامپوزیت الوباند

طرح جدید انواع ورق کامپوزیت

طرح جدید انواع ورق کامپوزیت

 • طرح های ایجاد شده بر روی ورق کامپوزیت از تنوع بالایی برخوردار است هرچقدر ضخامت ورقه موردنظر کمتر باشد ایجاد طرحهای مختلف بیشتر خواهد شد زیرا شیک پذیری و انعطاف‌پذیری بیشتری پیدا می‌کند.
 • از طرح‌های جدیدی که می‌توان برای آن نام برد شامل طرح های سه بعدی مدلهای چوبی و بسیاری از مدل های دیگر می باشد که برای ساخت انواع دکوراسیون در تنوعی بالا بسیار مناسب است.
 • این محصول در دو مدل تولید می‌شود که یکی از آن پوشش پلی استری می باشد و لایه محافظی ندارد به همین دلیل در فضای سرپوشیده از آن استفاده می شود زیرا با شرایط آب و هوایی مختلف ناسازگار می باشد همچنین به دلیل مواد تشکیل شده در تولید آن شکل پذیری بیشتری دارد.
 • مدل پوشش رزینی باشد که مقاومت بالایی در برابر شرایط اسیدی و قلیایی دارند که می‌توانند در ساخت نمای خارجی استفاده کرد و پوشش آلومینیومی آن بعد از یک لایه رنگ از پلی اورتان قرار می گیرد و به همین دلیل است که مقاومت زیادی دارد.

متریال به کار رفته در تولید ورق کامپوزیت

متریال به کار رفته در تولید ورق کامپوزیت

 • برای تولید ورق کامپوزیت ابتدا ورق های صاف از صفحه های آلیاژ مرغوب آلومینیوم آماده می شود و سپس منیزیم با استنلس روکش شده تهیه می گردد و بعد پانل های آلومینیوم توسط دستگاه گرد و غبار آن گرفته شده و ناخالصی از روی آن پاک میشود و سپس نیروی چسبندگی ورق کامپوزیت با استفاده از نواری از اکسید روی آن را می پوشاند بعد از این مرحله روکش پانل های نمای کامپوزیت انجام میشود و برای انجام این کار باید فضای مورد نظر هیچگونه گرد و غباری در آنجا وجود نداشته باشد.
 • در مرحله بالا همانطور که گفته شد اگر بدون ورود گرد و غبار انجام شود باعث می شود ظاهر آن افزایش پیدا کند روکش کاری باید به صورت دقیق انجام شود و این روکش ها در کوره ها قرار گرفته می‌شود تا مقاومت آن افزایش پیدا کند و در برابر حرارت مقاوم شود و انعطاف پذیری آن افزایش پیدا کند.
 • تولید پانل های کامپوزیت توسط خط تولید اتوماتیک گرمایی سطح آن را صاف و هموار می کند و بر قدرت آن می افزاید ، پانل آلومینیومی جلویی و پشتی به وسیله یک چسب خیلی قوی به هم چسبانده شده است و در آخر وقت دهی می شود که کامپوزیت را از نظر طول و عرض و قطر مطابق با استانداردهای مربوطه تنظیم می کند.
 • ورق کامپوزیت آلومینیوم د مقدار چگالی آن کم بوده و مواد اصلی آن پلاستیک می‌باشد که استحکام آن با آلومینیوم دیگر فلز ها یکسان است.

فروش ویژه ورق کامپوزیت الوباند

فروش ویژه ورق کامپوزیت الوباند صادرات ورق کامپوزیت به عنوان یک محصول پر درآمد از ایران به کشورهای همسایه انجام شده و توانسته است جایگاه خود را در بازار حفظ کند و با رقیبان خود رقابت کند همچنین فروش ویژه آن از طریق وبسایت ما انجام می‌گیرد که به صورت مستقیم عرضه می‌شود به همین دلیل قیمت بسیار مناسب میباشد پس فرصت را از دست ندهید و سفارش خود را ثبت کنید و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید ارسال محصول از وظایف ما به شمار می رود که در مدت زمان کوتاه برای خریداران محترم به درب منزل انجام خواهد شد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما که همیشه در خدمت شما هستند در ارتباط باشید پل‌های ارتباطی شماره تلفن های درج شده بر روی وب سایت است که می توانید به آن مراجعه کنید و با ما تماس بگیرید خدمات و پاسخگویی ما به صورت همه روزه ۲۴ ساعته می باشد تا رضایت شما عزیزان جلب شود.

 • تبلیغات: 
  1. صادرات آجر لفتون ده سوراخ
  2. قطب فروش مستقیم مرغوب ترین سنگ گرانیت در کشور
  3. ورق آلومینیوم کامپوزیت جدید مشکی سفید
  4. پخش چینی آلات بهداشتی ساختمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.