مایع دستشویی عالی هیچ گونه حساسیتی برای پوست شما به وجود نمی آورد

بسته به سیستم  مقدار مصرف مایع دستشویی عالی دو دوز تقریباً 3 گرم یا 1 میلی لیتر کافی است پاک کننده دست را کاملا روی دست های خشک بمالید تا کثیفی حل شود.

سپس کمی آب اضافه کنید و کاملا بشویید. در نهایت دستان خود را به خوبی آبکشی کرده و خشک کنید.

فوم شستشوی دستی رافونه با فرمولاسیون جدید خود دارای فوم غلیظی است که فرآیند شستشوی دست را آسان تر و در عین حال موثرتر و دلپذیرتر می کند.

به راحتی بدون باقی ماندن اثر روی دست ها آبکشی می شود، حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده پوست است که به پوست کمک می کند تا سبوم و رطوبت طبیعی خود را حفظ کند، از خشکی آن جلوگیری کرده و پوست را نرم و شاداب می کند.

این محصول برای انواع پوست از جمله پوست های حساس مناسب است. دارای بسته بندی جذاب IB رنگ های متنوع با رایحه های جذاب مختلف با ماندگاری طولانی.

پس چگونه باید از خود محافظت کنید؟ علاوه بر واکسیناسیون، که CDC اکیداً توصیه می‌کند، یکی دیگر از اقدامات حفاظتی شستن دست‌های خود اغلب به مدت حداقل 20 ثانیه با آب و صابون است و زمانی که این گزینه در دسترس نیست.

از ضدعفونی‌کننده‌ای استفاده کنید که حداقل 60 درصد الکل داشته باشددر حالی که آبله میمون عمدتاً از طریق تماس نزدیک منتشر می شود.

اما می تواند از طریق تماس پوست به پوست نیز گسترش یابد، از جمله تماس مستقیم با بثورات آبله میمون، دلمه یا مایعات بدن از یک فرد مبتلا به آبله میمون یا لمس اشیا، سطوح یا لباس هایی که استفاده شده است.

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، فردی مبتلا به آبله میمون است برای تمیز کردن کامل و ملایم دست هاحتی آلودگی های سرسخت  است.

مانند روغن ها، گریس ها، سایش ترمز، قیر، قیر، رنگ ها و غیره را بدون استرس بیش از حد بر روی پوست از بین می برد.

تا حد زیادی از مواد خام تجدید پذیر تشکیل شده است و فقط حاوی موادی است که از پوست محافظت می کند و همچنین مواد ساینده طبیعی ساخته شده از ذرت ریز آسیاب شده.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.