مرکز صادرات ورق کامپوزیت آلومینیوم الوباند

ورق کامپوزیت آلومینیوم الوباند یکی از محصولات شناخته شده ایرانی در بازار مصرف داخلی و خارج کشور محسوب می شود. کیفیت برتر ورق های کامپوزیت ارائه شده به همراه رنگ بسیار مقاوم در مقابل اشعه ماورای بنفش، از جمله ویژگی هایی هستند که ورق صادراتی کامپوزیت آلوباند را از محصولات هم نظیر خود متمایز می کنند. کیفیت برتر ورق های کامپوزیت ارائه شده به همراه رنگ بسیار مقاوم در مقابل اشعه ماورای بنفش، از جمله ویژگی هایی هستند که صادرات ورق کامپوزیت آلوباند را از محصولات هم نظیر خود متمایز می کنند

مرکز صادرات ورق کامپوزیت آلومینیوم الوباند

رنگ مورد استفاده در ورق کامپوزیت

رنگ مورد استفاده در ورق کامپوزیت رنگ مورد استفاده در ورق کامپوزیت را می توان از جمله با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار به حساب آورد که به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به فردی مانند موارد زیر، موجب افزایش کیفیت و استفاده طولانی مدت از انواع ورق کامپوزیت در محیط های گوناگون مانند محیط فضای باز و نمای ساختمان شده است.

 • مقاومت در مقابل اشعه uv: اشعه یو وی خورشید، یکی از عواملی است که معمولاً موجب از بین رفتن رنگدانه های موجود در لوازم گوناگون می شود. استفاده از رنگ مخصوص در ورق کامپوزیت این امکان را به وجود می‌ آورد که بتوانیم این محصول را در محیط‌ های دارای تابش مستقیم نور خورشید استفاده نمود. به کارگیری انواع ورق کامپوزیت در نمای ساختمان و موارد دیگری از این دست نیز به دلیل به کارگیری این نوع از رنگ های مخصوص، با افزایش قابل توجهی همراه شده است.
 • تنوع رنگ: خوشبختانه نوع رنگ مورد استفاده در ورق کامپوزیت از تنوع رنگ بسیار بالایی برخوردار می باشد، به همین واسطه، شرکت‌ های تولیدکننده معمولاً این محصول را در رنگ بندی های بسیار گسترده ای مانند انواع رنگ اصلی و رنگ های ترکیبی ارائه می دهند.
  البته نباید از یاد برد که اغلب ورقهای کامپوزیت ارائه شده دارای یک سطح پوششی محافظت کننده بر روی رنگ نیز می باشند؛ که نقش موثری برای حفظ طولانی مدت لایه رنگی از آسیب‌ هایی مانند احتمال ضرب دیدگی و موارد دیگری از این دست را ایفا می کند.

دو مدل ورق کامپوزیت که باید بشناسید

دو مدل ورق کامپوزیت که باید بشناسید امروز استفاده از ورق کامپوزیت در محیط های گوناگون مانند محیط داخلی ساختمان و سطح بیرونی هر کدام از بناها با استقبال کم نظیری همراه شده است. شاید یکی از دلایلی که حجم تقاضای محصول را با افزایش چشمگیری همراه ساخته است، تنوع مدل انواع مدل انواع ورق کامپوزیت باشد. از این رو در ادامه به بررسی دو مدل محبوب این محصول برای آشنایی بیشتر شما عزیزان می‌ پردازیم.

 • ورق کامپوزیت ساده: این نوع از ورق کامپوزیت درجه یک، دارای سطح صاف و یکدست به لحاظ رنگی و طرح مورد استفاده می باشد. البته شرکت های تولید کننده این نوع از ورق کامپوزیت را در رنگ بندی ها و درجه کیفی گوناگون ارائه داده اند، تا امکان استفاده از آن در محیط های گوناگون به بهترین شکل ممکن فراهم باشد.
  از طرفی باید گفت رنگ بندی های این محصول نیز دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و معمولاً می توان تن های اصلی و تن های ترکیبی را در میان رنگبندی های آن مشاهده نمود.
 • انواع ورق طرح دار: شرکت های تولیدکننده با به کارگیری برخی از طرح‌ها مانند طرح چوب یا موارد دیگری از این دست اقدام به تولید ورق کامپوزیت طرح دار نیز می نمایند. همچنین به کارگیری اشکال هندسی و استفاده از طرح های خاص مانند الگو های اسلیمی بر روی برخی از ورق های تولید شده در داخل کشور نیز مشاهده می‌ شود.

خرید ارزان ورق کامپوزیت آلومینیوم الوباند

خرید ارزان ورق کامپوزیت آلومینیوم الوباند بخش اعظمی از جامعه استفاده کننده ورق کامپوزیت آلومینیوم، به دنبال دسترسی به با کیفیت ترین نوع این محصول در برند های معتبری مانند الوباند هستند.
از این رو مرکز خرید ارزان ورق کامپوزیت آلومینیوم با فراهم آوردن امکان دسترسی مستقیم استفاده کنندگان به بهترین نوع محصولات موجود در بازار، شرایطی را فراهم آورده است که استفاده کنندگان داخلی و خارجی بتوانند ورق کامپوزیت صادراتی را با قیمتی مناسب و کیفیتی استثنایی در اندازه های مورد نیاز خود به راحتی تهیه نمایند.
از این رو شما نیز می توانید برای ثبت سفارش و تهیه انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم با کارشناسان بخش فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

 • تبلیغات: 
  1. قیمت روز کاشی آشپزخانه در شمال کشور
  2. تایل پانچ + قیمت خرید فروش
  3. فروش اینترنتی کامپوزیت زمینه سرامیکی
  4. بروز ترین مدلهاي كاشي و سرامیک آشپزخانه بين كابينت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.