پالت پلاستیکی در کرج می تواند مشکل بیکاری این شهر را از بین ببرد

اینها پالت هایی هستند که به طور ویژه برای پاسخگویی به نیازهای خاص بخش شیمیایی طراحی شده اند، عملکرد اصلی آنها بر اساس حمل و نقل ظروف با مایعات، محصولات، درام ها، بشکه ها، جعبه های مقوایی یا کیسه های بزرگ است که حاوی پودر و سایر مواد ریز به صورت گرانول است.

Nortpalet، یک شرکت آستوریایی متخصص در ساخت پالت پلاستیکی در کرج، به شما می گوید که این پالت ها چگونه مشخص می شوند و چه مزایایی برای نیازهای لجستیک و ذخیره سازی شرکت های شما دارند.

استفاده از پالت در هنگام نگهداری، توزیع و حمل و نقل کالا راه حلی است که به طور گسترده توسط شرکت ها در انواع بخش های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

درست است که پالت‌های چوبی از ابتدای قرن بیستم بیشترین تقاضا را داشته‌اند، اما ظاهر پالت‌های پلاستیکی در زمان‌های اخیر به دلیل مزایای فراوانی که در مقایسه با سایر مواد مختلف دیگر ارائه می‌کنند، محبوبیت پیدا کرده است.

پالت

Nortpalet، یک شرکت آستوریایی متخصص در ساخت پالت های پلاستیکی، به شما می گوید که این پالت ها چگونه مشخص می شوند و چه مزایایی برای نیازهای لجستیک و ذخیره سازی شرکت های شما دارند.

از سال 1925، ارتش برای اولین بار از وزنه های پالت برای حمل و نقل و کالاها و مهمات سریعتر استفاده کرد، بسیاری از پیشرفت ها تجربه شده اند و استفاده های مختلفی برای دستیابی به عملیات لجستیکی کارآمدتر در بخش صنعتی اختصاص داده شده است در حال حاضر بیشتر پالت های مورد استفاده در وهله اول از چوب و پس از آن پلاستیک هستند.

با این حال، دومی ها جایگاه خود را به دست آورده اند و بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، می دانید چرا؟

یکی از مزیت های اصلی وزن آن است، یک پالت پلاستیکی با همان مزیت های یک پالت چوبی وزن بسیار کمتری دارد، که باعث می شود مواد ارگونومیک تری برای جابجایی و استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.