پرتقال خشک میتواند شما را از میگرن حفظ نماید

این داروها سطح پتاسیم را افزایش می دهند و اگر با مقادیر زیادی غذاهای غنی از پتاسیم مخلوط شوند، می توانند منجر به افزایش پتاسیم در بدن شوند.

این یک نگرانی قابل توجه برای افرادی است که کلیه های آنها به طور کامل کار نمی کند، زیرا پتاسیم اضافی به طور موثر از بدن خارج نمی شود.

مواد مغذی موجود در پوست پرتقال خشک  منحصر به بقیه میوه است.
پوست پرتقال سمی نیست، و همانطور که بسیاری از آشپزها می دانند، پوست پرتقال می تواند طعم بسیار خوبی داشته باشد اما اگرچه پوست پرتقال خوراکی است، اما به اندازه پالپ آن شیرین یا آبدار نیست همچنین هضم آنها دشوار است و مگر اینکه پوست یک پرتقال ارگانیک را بخورید، ممکن است حاوی مواد شیمیایی باشد.

پرتقال

اگر پوست آن را بخورید، مقدار خوبی از مواد مغذی دریافت خواهید کرد تورنتون وود گفت: “پوست آن در واقع حاوی فیبر و ویتامین C بیشتری نسبت به گوشت میوه است” همچنین حاوی پلی فنول هایی است که با پیشگیری از بسیاری از بیماری های مزمن مانند دیابت مرتبط است.

به گفته تورنتون وود، اگر می خواهید پوست پرتقال بخورید باید اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهید او گفت: “همیشه ابتدا به خوبی در آب داغ بشویید تا باقیمانده آفت کش ها از بین برود و فقط مقدار کمی مصرف کنید زیرا هضم آنها سخت است.”

فلاونوئیدها نیز در پوست وجود دارند این ترکیبات در بسیاری از غذاها مانند میوه ها و سبزیجات، غلات، چای و شراب یافت می شوند و بر اساس مقاله ای که در سال 2016 در مجله علوم تغذیه منتشر شد، به کاهش فشار خون و کاهش التهاب معروف هستند .

علاوه بر این، پوست پرتقال حاوی کلسیم ، چندین ویتامین B، و ویتامین‌های A و C است می‌توانید با خوردن قسمت داخلی پوست و ترک قسمت بیرونی سخت، همان مواد مغذی را دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.