کیف لی مدرسه با قابلیت داشتن کلاس خصوصی

کیف های کلاچ و کیف های دستی شامل همه کیف های کوچکتر است که معمولاً بدون هیچ گونه بند حمل می شوند.

آنها را می توان از هر ماده ای از جمله چرم، بوم، نایلون، پلاستیک و غیره ساخت کلاچ ها اغلب به اندازه ای کوچک هستند که در یک جیب یا کیف لی مدرسه قرار می گیرند کیف های چرمی عموما بزرگتر هستند و دارای بند هایی هستند که می توان آنها را با دست حمل کرد.

کیف های دستی در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند کیف، کیف های حمل و نقل، چرم کیف، کیف های چرمی، کیف لپ تاپ و حتی کیف های پوشک وجود دارد.

هر کدام بسته به جایی که قصد دارید آن را بپوشید، هدف خاص خود را دارد به عنوان مثال، اگر قرار است سر کار باشید، احتمالاً نمی خواهید یک کیف پوشک همراه خود داشته باشید.

اما اگر به مدرسه می روید، ممکن است بخواهید به جای آن یک کیف همراه داشته باشید.

کیف نوعی کیف است که معمولاً یک سر آن توسط زیپ بسته می شود.

کیف

اولین کاربرد شناخته شده آن در قرون وسطی ثبت شد، زمانی که از آن برای حمل وسایل در یک کیف ساخته شده از بند استفاده می شد.

امروزه کیف به ابزاری همه کاره تبدیل شده است که برای نگهداری وسایل کوچک چه به عنوان کیف دستی و چه به عنوان سازمان دهنده در کیف های بزرگتر استفاده می شود.

کیف کراس بادی شامل تمام کیف هایی است که می توان آنها را روی یک شانه یا روی شانه با استفاده از یک بند حمل کرد این شامل کیف‌های پیام‌رسان چرمی، کیف‌های چرم، و کیف‌های دوشی می‌شود.

این نوع کیف در دهه 1980 زمانی که زنان شروع به پوشیدن لباس‌هایی با چاک‌دار در کناره‌ها کردند، رایج شد این کیف‌ها را کیف‌های اسلش می‌نامیدند، زیرا به زنان اجازه می‌داد تا در حالی که کیف بر روی دوش دارند، دامن بپوشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.