گوجه ربی اصفهان که تعداد زیادی از مردم را مسموم کرد

اول چیزهای مهم. اصلاً رب گوجه فرنگی چیست؟ رب گوجه فرنگی اساساً سس گوجه فرنگی فوق غلیظ است. اگر گوجه فرنگی ها را بردارید و آنها را بپزید، پوست و دانه ها را از مخلوط صاف کنید و به پختن سس ادامه دهید تا یک قوام غلیظ شود، رب گوجه فرنگی به دست می آید.

گوجه ربی اصفهان در بازار عرضه می شودرب‌های گوجه‌فرنگی تولیدی اغلب شامل یک تثبیت‌کننده مانند اسید سیتریک و نمک (همچنین می‌توانید گزینه‌های بدون نمک را نیز پیدا کنید) و گاهی اوقات گیاهان و ادویه‌جات است. همچنین گزینه هایی برای رب گوجه فرنگی دو غلیظ و سه غلیظ وجود دارد، به این معنی که حتی قوی تر است.

چرا به رب گوجه فرنگی در انباری نیاز دارد؟

مزیت استفاده از رب گوجه فرنگی نسبت به دیگر گوجه فرنگی های کنسرو شده (مانند پوره گوجه فرنگی، گوجه فرنگی خرد شده یا گوجه فرنگی خرد شده) یا حتی گوجه فرنگی تازه، این است که طعم گوجه فرنگی عمیق را بدون آب اضافی دریافت می کنید،

و برای دستور العمل هایی که نمی خواهید آن را عالی می کند. یک تن مایع می‌خواهید، مانند فیلینگ گوشت یا تاکو. رب گوجه‌فرنگی را می‌توان برای تشدید طعم به مرور زمان در دستور پخت‌های آهسته استفاده کرد یا می‌تواند به سرعت طعم و مزه‌ای را در دستور العمل‌های سریع ۳۰ دقیقه‌ای برای شب‌های هفته اضافه کند.

برای اینکه بیشترین پتانسیل طعم را از رب گوجه فرنگی خود به دست آورید، قبل از اضافه کردن مایعاتی مانند آب، آبگوشت یا سایر کنسروهای گوجه فرنگی، آن را در مراحل اولیه پخت و پز اضافه کنید. به این ترتیب، گوجه فرنگی ها این شانس را دارند که کاراملی شوند و حتی بیشتر رشد کنند.

رب گوجه فرنگی در لوله وجود دارد و شما به آن در زندگی خود نیاز دارید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.