گوجه گیلاسی بسته بندی که در مریخ برای جذب مریخی ها از آن استفاده کردند

مقاله آموزشی در مورد کتشن گوجه گیلاسی بسته بندی  شده:

لکه برگ سپتوریا، بلایت زودرس و بلایت دیررس همگی از بیماری های قارچی گوجه فرنگی هستند. قارچ هایی که باعث لکه برگ سپتوریا (Septoria lycopersici) و بلایت زودرس (Alternaria solani) می شوند، روی بقایای گیاهی در خاک زمستان گذرانی می کنند.

هر دو از علل شایع ایجاد لکه بر روی برگ های گوجه فرنگی هستند که علائم آن معمولاً از برگ های پایین شروع می شود. سپتوریا معمولاً شدیدتر است زیرا در نهایت می تواند باعث کنده شدن برگ ها و همچنین ایجاد لکه بر روی ساقه ها و دمبرگ ها شود.

بلایت دیررس، که توسط Phytophthora infestans ایجاد می شود، در خاک ما زمستان گذرانی نمی کند و هر سال از طریق طوفان ها، معمولاً در اواخر فصل، وارد می شود.

اگرچه باعث ایجاد لکه روی برگ نمی شود، اما باعث سوختگی برگ ها، ساقه ها و میوه ها می شود و می تواند گیاهان را خیلی سریع از بین ببرد. اگر مشکوک هستید که بیماری های قارچی بر محصولات گوجه فرنگی شما تأثیر می گذارد، مهم است که بیماری را شناسایی کنید تا بیماری را به طور مؤثر مدیریت کنید.

برای کمک به شناسایی مشکلات، می توانید با Infoline ما به شماره ۱-۸۷۷-EXT-GROW (1-877-398-4769) تماس بگیرید یا نمونه ها را به آزمایشگاه تشخیص گیاه NH ارسال کنید.

تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین و مقادیر کمی ویتامین A وجود دارد، اما فرآیندهای آسیاب کردن، بیشتر این مواد مغذی را با سبوس و جوانه حذف می‌کند.

تشخیص گوجه فرنگی گیلاسی در صحنه گلخانه ای برای برداشت رباتیک از اهمیت بالایی برخوردار است. این مقاله روشی مبتنی بر یادگیری عمیق برای تشخیص گوجه‌فرنگی گیلاسی برای کاهش تأثیر روشنایی، تفاوت رشد و انسداد بیان می‌کند.

با توجه به چنین محیط عملیاتی گلخانه ای و دقت یادگیری عمیق، آشکارساز چند جعبه ای تک شات (SSD) به دلیل توانایی عالی ضد تداخل و خودآموزش از مجموعه داده ها انتخاب شد. اولین گام، ساخت مجموعه داده های حاوی شرایط مختلف در گلخانه است.

با توجه به ویژگی‌های گوجه‌فرنگی گیلاسی، از نمونه‌های تصویر با تغییر روشنایی، چرخش تصاویر و افزایش نویز برای گسترش مجموعه داده‌ها استفاده شد. سپس از مجموعه داده های آموزشی برای آموزش و ساخت مدل شبکه استفاده شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.